Naujos knygos

būti moterimiKatarzyna Miller, Monika Pawluczuk. Būti moterimi ir neišprotėti: psichoterapiniai pokalbiai. – Vilnius: Šarkos knygos, 2013.

Dvylika įvairaus amžiaus ir įvairios šeimyninės padėties (vienišos, ištekėjusios, išsiskyrusios) moterų renkasi į kelias dienas trunkančius terapijos užsiėmimus, kad pakeistų, pagerintų savo gyvenimą. Pamažu jos išsiaiškina kamuojančias problemos, suvokia giliai užslėptas blogos savijautos priežastis. Ima kitaip vertinti save ir išvysta atsiveriančias naujas galimybes.
Katarzyna Miller, būdama terapeutė, nė nesiruošia skelbti absoliučių tiesų. Ji žino, kad kiekviena moteris yra kitokia. Neliepia apversti savo gyvenimo aukštyn kojomis, bet padeda rasti vidinės jėgos ramiai priešintis pasaulio spaudimui.
Apie autores: Katarzyna Miller – filosofė, psichologė, psichoterapeutė, poetė. Bendradarbiauja mėnraštyje „Zwierciadło“. Parašė bestselerį „Chcę być kochana tak jak chcę. Rozmowy terapeutyczne“ („Noriu būti mylima taip, kaip noriu. Terapiniai pokalbiai“), išleido eilėraščių rinktinių.
Monika Pawluczuk – žurnalistė ir režisierė, keliolikos televizijos ir radijo ciklų, taip pat kelių dokumentinių filmų autorė, konsultantė.

dėl savęsAleksandras Alekseičikas, Vilija Targamadzė, Jeronimas Laucius. Dėl savęs, tavęs, nesvetimo: pamąstymai apie dvasinę sveikatą, reikalaujantys pačio skaitytojo pritarimo, papildymo ir išsipildymo. – Vilnius: Trys žvaigždutės, 2014.

Autoriai šioje knygoje pateikia tris skirtingus požiūrius į tą pačią aktualią šiuolaikinėje visuomenėje dvasinės sveikatos išsaugojimo problemą. Žvelgiant iš mokslininko, gydytojo psichoterapeuto, rašytojo pozicijų, skaitytojui susidaro išsamesnis, panoraminis dvasinis šios problemos vaizdas. Pajausti tikrovišką žmogaus išgyvenimų sudėtingumo egzistavimą, jo esybę šalia mūsų – vadinasi, saugotis mąstymo ne į naudą padarinių, ieškoti stiprybės tikėjime, kurti ištisą tikėjimo tinklą, kuris apsaugotų nuo jausmų, minčių raizgalynės ir taptų tvirta atrama, į kurią atsirėmęs žmogus jaustųsi apsaugotas ir nuo stiprių likimo smūgių, lemties išmėginimų.
Tie atsakymai, tie svarstymai knygoje yra bendri ieškojimai, kaip išsaugoti dvasinę sveikatą, kaip atrasti savyje vidinių jėgų, kurias įvaldę, panaudoję galime susikurti visavertį gyvenimą.

Užsakyti knygą

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujos knygos ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s