Paskaita-diskusija apie rašymo terapiją

Gegužės 27 d. (antradienį) 17 val. Panevėžio apskrities  G. Petkevičaitės-Bitės bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14) regular_julius_kvedarauskas[1]psichologas JULIUS KVEDARAUSKAS ves paskaitą-diskusiją „Žodis žeidžia, žodis gydo“ apie kūrybinio rašymo terapiją.

Rašymo terapija – tai dienoraščio rašymas, neišsiunčiami laiškai, poezijos ir prozos kūrimas gydymo tikslais. Paskaitos-diskusijos metu lektorius dalinsis savo patirtimi, kaip kūrybinis rašymas gali padėti žmonėms, turintiems psichologinių bendravimo sunkumų, psichoneurozinių, potrauminio streso, nuotaikos sutrikimų, taip pat išgyvenantiems netektį, patyrusiems smurtą ar tiesiog norintiems geriau pažinti save.

Julius Kvedarauskas yra klinikinis psichologas, dirbantis Vilniaus psichikos sveikatos centre, Ribinių būsenų skyriuje. Nuo 2002 metų veda poetinės terapijos, kūrybinio rašymo grupes. 2003–2005 m. buvo Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos prezidentas. Nuo 2011 m. yra tarptautinių klinikinės psichologijos ir psichoterapijos (A. Alekseičiko) seminarų organizatorius. Psichologų ir psichiatrų konferencijose yra skaitęs pranešimus egzistencinės, religijos psichologijos, poetinės terapijos temomis. Juliaus kūryba publikuota žurnaluose „Artuma“, „Aš ir psichologija“, „Kelionė“. 2012 m. vasarą baigė terapinio rašymo kursus Anglijoje.

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s