Panevėžio greitoji vykdo edukacinę veiklą

karjera2_2[1]VšĮ Panevėžio miesto greitosios medicinos pagalbos stotis, (GMPS) šalia savo pagrindinės veiklos – teikti greitosios medicinos pagalbos paslaugas – vykdo švietėjišką veiklą, apimančią gyventojų informavimą ir mokymą, kaip suteikti pirmąją pagalbą iki atvykstant medikams.

„Stengiamės dalyvauti visuose viešuosiuose renginiuose, į kuriuos esame kviečiami, pristatome savo veiklą ir suteikiame reikalingų žinių bendrojo lavinimo mokyklose bei ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Moksleiviai domisi mūsų turima įranga ir jos galimybėmis, domisi mūsų darbu karjeros planavimo prasme“, – pasakojo GMPS direktoriaus pavaduotoja slaugai Rūta Ramoškienė.
Vykdomi edukaciniai renginiai apima ne tik švietėjišką veiklą apie turimas priemones, pirmosios pagalbos suteikimą ligoniui ar nukentėjusiajam, bet ir mokymus, kaip gyventojas turi elgtis iki atvykstant medikams. Pasak R. Ramoškienės, vaikams labai įdomu, kaip dirba greitosios medicinos pagalbos specialistai, kaip veikia šiuolaikiška įranga. O dar įdomiau, kai jaunas žmogus turi galimybę pats pasimokinti teikti pirmąją pagalbą – atlikti pradinį gaivinimą, imobilizuoti lūžio vietą turint po ranka tik skarelę, elementariomis priemonėmis sustabdyti kraujavimą, apsaugoti žaizdą ir pan>
2015 m. GMPS medikai savo edukacines programas pristatė Panevėžio miesto ir rajono mokyklose, vyko į vaikų poilsio stovyklas, sukūrė edukacinius filmus „Auksinė minutė“ ir „Auksinė minutė II“.
Gyventojams aktuali informacija yra nuolat skelbiama įstaigos interneto svetainėje ir oficialiame įstaigos socialiniame tinkle „Faceboook“.

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s