Naujienos

Biblioteka rekomenduoja  ——————>skenuotas_dokumentas20160715_00002

Osama Hamdy, Sheri R.Colberg. Cukrinis diabetas: [moksliniais įrodymais pagrįsti būdai, kaip nugalėti diabetą]. – Vilnius: Alma litera, 2016.

Įrodytas ir veiksmingas 12 savaičių planas, kuris leis pakreipti diabetą priešinga linkme, numesti svorio ir atsikratyti vaistų visiems laikams
Ši knyga padės Jums:
• Sumažinti vaistų dozes 50–60 proc. – arba visiškai nustoti juos vartojus!
• Sužinoti, kaip saugiai numesti ir daugiau nebepriaugti tų 5, 10 ar 20 kg antsvorio, kuris trukdo jums gyventi sveikai.
• Priderinti mankštos planą prie savo gyvensenos ir darbo ritmo, kad rezultatų pasiektumėte netapdami sporto salės vergais.
„Cukrinis diabetas“ – novatoriška knyga, parašyta remiantis nepaprastai sėkminga ir apdovanojimų pelniusia programa „Kam laukti?“

skenuotas_dokumentas20160715_00001Valentin Dikul. Gyvenk be nugaros skausmų: asmeninė autoriaus patirtis. – Vilnius: Alma litera, 2016.

Jeigu nesirūpinsite savo stuburu, laikui bėgant jis jums tai primins. Stuburas – tai pagrindas, tai mūsų sveikatos stulpas. Kokia bus jo būklė, tokia bus ir žmogaus būklė. Linkiu jums geros sveikatos.

Valentinas Dikulis – akademikas, profesorius, biologijos mokslų daktaras, ordino „Nugalėję likimą“ kavalierius. Jis yra unikalių stiprinamųjų metodikų autorius, jau beveik 30 metų užsiima žmonių su skeleto ir judėjimo problemomis reabilitacija.

Reabilitacijos centrų, dirbančių pagal Dikulio metodiką, yra ne tik Rusijoje, bet ir visame pasaulyje – Amerikoje, Didžiojoje Britanijoje, Japonijoje, Italijoje, Lenkijoje. Pagal jo sukurtą metodiką kasmet išgyja tūkstančiai pacientų visame pasaulyje.  2015 metais Didžiojoje Britanijoje Valentinui Dikuliui buvo įteiktas apdovanojimas už geriausią nugaros smegenų traumas patyrusių ligonių reabilitacijos metodiką. Pasaulio specialistai dar sykį patvirtino: akademiko Dikulio metodika efektyvi!
Šiuolaikinės kineziterapijos pradininkas moko, kaip taisyklingai judėti ir gyventi be nugaros skausmų.

skenuotas_dokumentas20160715_00000Kelly McGonigal. Valios galia: [knyga, padedanti pakeisti mintis, emocijas, papročius]. – Vilnius: Alma litera, 2016.

Knygoje „Valios galia“ jūs nerasite stebuklingų receptų, kaip įveikti savo silpnybes ar nepasiduoti už kiekvieno kampo tykančioms pagundoms. Tačiau rasite daugybę įdomių, patraukliai aprašytų valios mokslo tyrimų ir intriguojančių bei nesunkiai išbandomų valios ugdymo eksperimentų.

Valia – tai evoliucijos metu išsivystęs biologinis instinktas, kurį visi turime. Valia reikalinga tam, kad apgintų mus nuo mūsų pačių. Valia – tarsi raumuo, kuris nenaudojamas atrofuojasi, intensyviai naudojamas pavargsta, o treniruojamas sustiprėja.

Atsipalaiduodami ar miegodami galime papildyti savo valios rezervą. Savitvarda ir savikontrole galime užsikrėsti, jei akiratyje turime užkrato nešiotoją – sugebantį susitvardyti ir save kontroliuoti žmogų. Kartu autorė kviečia tapti valios mokslo tyrinėtojais ir savo valios ugdymo eksperimentatoriais.

Užsakyti knygą

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Naujos knygos ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s