Konkursas „Būk matomas ir saugus“

vsb[1]

Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti konkurse, kurio pagrindinis prizas – atšvaitų rinkinys (rinkinį sudaro šviesą atspindinti liemenė, juostinis ir kietasis atšvaitai).

Konkurso tikslas – skatinti atšvaitų naudojimo kultūrą ir viešinti visuomenei jų naudojimo naudą. Konkursas skirtas Pasaulinei dienai žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Konkurse kviečiami dalyvauti asmenys vyresni nei 18 m.

Nuo š. m. lapkričio 14 d. iki š. m. lapkričio 18 d. (kiekvieną darbo dieną) iki 10 val. Biuro puslapyje (www.panevezysvsb.lt) ir „Facebook“ paskyroje(facebook.com/paneveziomvsb) skelbiamas dienos klausimas. Kiekvienas, atsakęs į visus savaitės klausimus turi išsiųsti atsakymus iki š. m. lapkričio 22 d. el. p. karolina.prankiene@panevezysvsb.lt, nurodydamas savo vardą, pavardę ir kontaktinį telefono numerį. Į prizą pretenduoti galės tiktai į visus klausimus atsakę dalyviai.

Teisingi atsakymai skelbiami š. m. lapkričio 23 d. Nugalėtojas nustatomas burtų keliu ir skelbiamas š. m. lapkričio 25 d. Biuro puslapyje ir „Facebook“ paskyroje (www.panevezysvsb.lt ir facebook.com/paneveziomvsb). Su nugalėtoju dėl prizo atsiėmimo susisieksime

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos ir pažymėtas .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s