Naujienos

Biblioteka rekomenduoja —————->skenuotas_dokumentas20161125_00000

Balys Dainys. Urologo užrašai. – Vilnius: Tyto alba, 2016.

Balys Dainys dalijasi profesine patirtimi, pataria, kaip išvengti urologinių ligų, kaip jas atitolinti, atpažinti, o susirgus – pasveikti. Iš jo pokalbių su žurnaliste Danute Jonušiene sužinosite, kaip gydyti erekcijos sutrikimus, prostatos ir lytiškai plintančias ligas, kas yra seksualus žmogus gydytojo akimis, kaip išsaugoti meilės aistrą.

Šioje knygoje rašoma apie: vyrų nevaisingumo priežastis, ligas ir bėdas;  prostatos vėžį – klastingą ligą, kurią reikia pažinti;  testosteroną ir hormonų audras; sifilį, smogusį nauja banga; šlapimo takų ir šlapimo pūslės ligas; moterų apipjaustymą ir masturbaciją; stresą ir fobijas; orgazmą, klimaksą ir andropauzę; meilę, kurios niekada nebus per daug.
Liga – ne tik žmogaus palydovė, bet ir pamoka, kurią išmokę tampame sveikesni.

skenuotas_dokumentas20161125_00002Vianna Stibal. Teta gydymas: ligos ir sutrikimai nuo A iki Ž. – Kaunas: Mijalba, 2016.

Ši išsami knyga “Teta gydymas. Ligos ir sutrikimai nuo A iki Ž“ – apie tai, kaip intuityviai paleisti ligas, yra knygų “Teta gydymas“ ir “Teta gydymas pažengusiesiems“ tęsinys. Pirmose dviejose savo knygose Viana Stibal pristatė pasauliui nuostabų ir veiksmingą intuityvaus gydymo metodą, kurį pavadino Teta gydymu. Trečioji knyga “Teta gydymas. Ligos ir sutrikimai“ yra puikus žinynas, skirtas visiems, kurie jau yra susipažinę su gydymo metodais ir procesais, aprašytais pirmose dviejose knygose. Remdamasi savo asmenine patirtimi, kurią sukaupė atlikusi daugiau nei 47 tūkstančiai gydymo seansų, Viana į šią knygą sudėjo visas programas, įsitikinimus, intuityvias įžvalgas bei priemones, mitybos papildus bei kitus patarimus, naudingus tam tikroms ligoms ir sutrikimams gydyti. Ligų išdėstymas abėcėlės tvarka padeda greitai rasti reikiamą informaciją.

skenuotas_dokumentas20161125_00001

James Duigan. Sveika ir lieknas kūnas: tarptautinis betseleris apie tai, kaip turėti tobulą kūną. – Vilnius: „Baltų lankų“  leidykla, 2016.

Garsiausių įžymybių trenerio Jameso Duigano knyga „Sveikas ir lieknas kūnas“, vos pasirodžiusi Didžiojoje Britanijoje ir JAV, iškart tapo bestseleriu. Joje rasite: informacijos ir patarimų, kaip išsivalyti organizmą; paprastai pagaminamų skanaus maisto receptų; lengvų pratimų, kurie padės jums ištreniruoti kūną iki tobulumo.
Duigano siūloma organizmo valymo ir lieknėjimo programa yra paprasta ir veiksminga – jokio kalorijų skaičiavimo ar sudėtingų taisyklių. Pirmiausia knygoje rašoma, kaip, vadovaujantis lanksčiu 14 dienų organizmo valymo ir mitybos planu, sveikatinti organizmą, o tada – kaip tapti lieknam, treniruojant kūną lengvais pratimais, garantuojančiais puikius rezultatus.

Užsakyti knygą

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Naujos knygos ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s