Knyga apie vaistinius augalus

Maria Treben. Vaistingieji augalai iš gamtos vaistinės: [patarimai kaip gydytis žolelėmis]. – Vilnius: Algarvė, 2009.

Maria Treben – garsi austrų žolininkė savo vietą istorijoje išsikovojo kaip viena svarbiausių gydymo vaistažolėmis pionierių. Maria Treben  paprasta moteris, kuri visą savo gyvenimą pašventė gydymui vaistingaisiais augalais ir siekė savo patirtį perteikti kuo daugiau žmonių. Kaip ji pati savo knygoje rašo: “Aš tik noriu sergančius žmones supažindinti su svarbiausių augalų gydomosiomis galiomis bei veikimu, … ir ištiesti ranką tiems, kurie ieško kelio, kaip pasveikti“.
Pagrindinėje knygoje „Vaistingieji augalai iš gamtos vaistinės“ yra perteiktos Maria Treben sukauptos žinios ir patirtis, taipogi išdėstyta savita Maria Treben gydymo žolelėmis sistema.
Kaip žinia, veiksmingiausios žolelės yra šviežiai nuskintos. Todėl norint ištisus metus turėti vaistingųjų augalų, kad jie neprarastų veikliųjų medžiagų bei savybių, būtina žinoti ne tik žolelių rinkimo laiką, vietą ir būdą, bet bene viena svarbiausių sąlygų yra tinkamas žolelių džiovinimas ir laikymas. Apie žolelių kokybę galima spręsti iš nepakitusios žolelių spalvos, o tik atvėrus pakuotę, pasklinda šviežių žolelių aromatas. Belieka tik įsitikinti sveikatinančiu žolelių poveikiu.

Užsakyti knygą

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Naujos knygos ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s