Rebefingas su Mantu Panevėžyje

Saviraiškos studija „Saulės Mandala“ (Stoties g. 10, Panevėžys) kovo 9 d. (penktadienį) 18.00-20.30. val. kviečia į rebefingą su Mantu.

Rebefingas (angl. rebirthing) – tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną ir valyti kūną, mintis ir jausmus nuo streso.

Rebefingo seanso esmė tokia, kad žmogus, dalyvaujant rebefingo specialistui, kvėpuoja ritmingu vientisu kvėpavimu. Energija tokio seanso metu išlaisvina žmogų nuo įtampos ir susikaupusių stresų.

Apie Mantą:
“Gyvenime kasdien vadovaujuosi Tiesos, Meilės ir Evoliucijos principais. Esu ieškotojas ir atradėjas. Dalinuosi tuo ką pats išbandau. Per ketverius metus reikėjo apkeliauti pusę pasaulio, kad atsidurti Indijoje ir semtis įkvėpimo, žinių ir suvokimo apie gyvenimą, sąmoningumą, budrumą. Grįžus Lietuvon – treji metai kaip praktikuoju įvairias kvėpavimo technikas, žvelgiu giliai į save ir gyvenimą. Pabaigęs M. Driuko Giluminio Cirkuliacinio Kvėpavimo Instruktoriaus ruošimo kursą, kasdien studijuoju ir plačiau suvokiu savo gyvenimo misiją. Esu tam, kad dalintis. Rebefingas – viena galingiausių savistabos praktikų, kurią kviečiu išbandyti su manimi.“

Energijų mainai/dosnumo principas nuo 1 iki 22 eurų pagal galimybes/įprasminimą ir pajautimą po kvėpavimo sesijos. Su savimi turėti kilimėlį, šiltai apsikloti ir jei reikia pagalvėlę Jūsų patogumui.
Būtina išankstinė registracija, nes vietų skaičius ribotas. Tel. 863106149.

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s