Naujos knygos

Biblioteka rekomenduoja ——————>
Viktorija Baltramiejūnienė. Veido revoliucija: jaunystės eliksyras – tavo rankose. – Vilnius: Alma littera, 2018.
Viktorija Baltramiejūnienė – vienintelė sertifikuota veido mankštos (angl. facebuilding) trenerė Lietuvoje. Ji taip pat yra ir diplomuota kosmetikė, veido masažo ir savimasažo specialistė. Autorė dalyvavo televizijos laidose apie sveikatą, grožį, nuolat kalba įvairiose konferencijose, renginiuose apie grožį ir natūralumą. Viktorijos tikslas – parodyti moterims, kad žmogaus rankos ir veido raumenys gali daryti stebuklus.
Knygoje „Veido revoliucija“ rasite ne tik pratimus, kuriuos autorė pataria atlikti, bet ir daug informacijos apie veidą, jo raumenis, raukšles, apie tai, kaip prasideda senėjimas, kaip galima jį suvaldyti, kaip veikia veido mankšta ir kaip ją taisyklingai atlikti tiek jaunai, tiek vyresnei moteriai. Rasite kiekvienos veido zonos – akių, kaktos, lūpų, kaklo pratimus, kurie knygoje pavaizduoti paveiksliukais ir nuotraukomis, taip pat pažymėtos galimos atlikimo klaidos.

Alain Golay. Lieknėjimo filosofija: [pirmiausia pažink save]. – Vilnius: Tyto alba, 2018.

Pagrindinė knygos mintis – numesti svorio galime ugdydami savo asmenybę. Skamba neįtikėtinai, tačiau juk mūsų vidus, mūsų išgyvenimai ir kūno reakcija į juos tampriai susiję. Skiriasi kiekvieno žmogaus charakteris, mes skirtingai vertiname pasaulį ir siekiame skirtingų tikslų, todėl ir mūsų kūnai lygiai taip pat skirtingai reaguoja į įvairius dirgiklius. Todėl „Lieknėjimo filosofija“ pirmiausia skirta pažvelgti į savo vidų, užuot bandžius įvairias dietas.

Gydytojas pataria nesižvalgyti į kitus ir rinktis tai, kas geriausiai tinka pačiam žmogui. Pirmas žingsnis – sutarti su savimi ir priimti save toks, koks esi, į pasaulį žvelgiant ramiai ir be streso. Atsisakius negatyvių minčių neskubant pavyks geriau suprasti save ir lengviau rasti tinkamiausią dietos režimą.

Tim Spector. Mitai ir tiesa apie maistą. – Vilnius: Alma littera, 2018.

Tim Spector pabrėžia – atsakymas slypi žmogaus viduje. Tinkamų maisto produktų pasirinkimas ir nuoširdus rūpinimasis žarnyne gyvenančiais mikroorganizmais – būdas, kuris leis mėgautis gražesnėmis kūno linijomis. „Mitai ir tiesa apie maistą“ remiasi pacientų istorijomis ir solidžia mokslininko patirtimi. Skaitytoją ypač sužavės paties autoriaus atlikti „buitiniai eksperimentai“. Pavyzdžiui, kas nutinka, jei dešimt dienų mintame greitu maistu ir ką apie tai mano mūsų organizmo gerosios bakterijos?
Tirdamas pacientus ir dirbdamas laboratorijoje, jis išplėtojo teoriją, kad mityba, palanki mūsų mikroorganizmams, gali būti sėkmės raktas siekiantiems atsikratyti tiek nepageidaujamų kilogramų, tiek diskomforto ar nuovargio. Anot jo, mažieji mūsų organizmo gyventojai atsakingi ir už mūsų savijautą, ir už mintis. Kaip sako Tim Spector – esi tai, ką mėgsta tavo mikroorganizmai.

Užsakyti knygą

                     

 

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Naujos knygos ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s