Karščiavimo klinika – ir Panevėžyje

Panevėžio miesto savivaldybė informuoja, kad nuo balandžio 3 d. (penktadienio) planuojamas karščiavimo klinikos startas Panevėžyje (Jakšto g. 4 B).

Prie karščiavimo klinikos komandų formavimo prisijungia UAB “Kniaudiškių šeimos klinika”, UAB “Staniūnų gatvės šeimos gydytojų centras”, UAB “Panevėžio centro šeimos klinika”, A. Melaikienės ir R. Petručionienės TŪB “Gydažolės šeimos gydytojų centras”, IĮ J. Pauliuko šeimos klinika, UAB Smėlynės šeimos ambulatorija, UAB “MediCa klinika“.

Karščiavimo klinika steigiama adresu Jakšto g. 4 B, jos koordinatoriumi paskirtas Panevėžio miesto poliklinikos direktorius K. Valantinas.

Pagal LR Sveikatos apsaugos ministerijos nurodymus, į karščiavimo kliniką galės atvykti 18-60 metų amžiaus Panevėžio miesto bei rajono gyventojai, gavę elektroninį siuntimą iš savo šeimos gydytojo ir pajutę bent vieną iš viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų (kosulį, gerklės skausmą, pasunkėjusį kvėpavimą) bei karščiuojantys – temperatūra 37,8⁰ C ir daugiau.

Atvykus į karščiavimo kliniką, pirmiausiai bus matuojama temperatūra, atliekamas bendras kraujo, CRB reaktyvinio baltymo bei krūtinės ląstos rentgenografinis tyrimai. Taip pat paimamas tepinėlis iš nosiaryklės dėl koronaviruso infekcijos.

Planuojama, kad klinikos veiks darbo dienomis nuo 8 iki 20 val., tačiau įvertinus srautus ir galimą jų augimą, jos galėtų veikti ir savaitgaliais.

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s