Po kaukę senjorams – siekiant atkreipti dėmesį į būtinybę ją nešioti

Panevėžio miesto savivaldybė informuoja , kad daugiabučių namų pirmininkams, pagal Savivaldybės turimą jų sąrašą, bus išduodama po pakuotę vienkartinių medicininių kaukių, kurioje yra 50 vienetų. Pakuočių skaičius ribotas, tačiau Savivaldybė stengsis užtikrinti, kad visi besikreipusieji pirmininkai ar namo gyventojų atstovai gautų apsauginių medicinių kaukių ir esant poreikiui ieškos būdų jų užsakyti daugiau.

 Prašome daugiabučių namų pirmininkų arba paskirtų namo gyventojų atstovų kreiptis į Savivaldybę tel. 8 612 26485 (darbo laiku) ir, tam, kad nesusidarytų laukiančiųjų eilė, iš anksto susitarti dėl atvykimo laiko. Atsiimti kaukes galima atvykus į Savivaldybę nuo Vilniaus g. pusės, per neįgaliesiems skirtą įėjimą.

Panevėžio miesto savivaldybė tęsia pradėtą gyventojų informavimo iniciatyvą, norėdama atkreipti panevėžiečių dėmesį į būtinybę koronaviruso pandemijos metu dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kt.) ir balandžio 10 d. (penktadienį) pradės dalinti vienkartines kaukes.

Senjorams, kurie neturi į ką kreiptis pagalbos savo artimoje aplinkoje ir susisiekusiems su Socialinių paslaugų centru tel. 8 619 88435, atvykę specialistai įteiks ir vienkartinių medicininių kaukių.

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s