Naujos knygos sveikatos tema

Biblioteka rekomenduoja ————————->

Sergej Bubnovskij, Igor Prokopenko. Farmacininkų sąmokslas: ką slepia vaistų pakuotės. – Kaunas: Luceo, 2020.

Bendraautoriai Sergej Bubnovskij ir Igor Prokopenko savo knygoje „Farmacininkų sąmokslas“ kelia klausimus, ar tikrai šiuolaikinės medicinos sistema yra naudinga žmogui. Autoriai kalba apie tai, kad mūsų rūšis, daugybę metų buvusi evoliucijos viršūnėje, pradėjo ristis žemyn ir jei niekas nesikeis – po šimto metų žmonės gali išnykti.

Autoriai kalba apie receptinių vaistų naudą ir žalą. Pasak jų, daugelis gydytojų neteisingai diagnozuoja ligas, turinčias tuos pačius simptomus, pavyzdžiui nugaros skausmui priskiria osteochondrozę, stuburo išvaržą, spondiliozę, stuburo kanalo susiaurėjimą ir kt. Visas šias diagnozes surašo į medicininę kortelę. Tada prigąsdina pacientus ir išrašo netinkamus vaistus, taip pat skiria per daug medikamentų.

Kituose knygos „Farmacininkų sąmokslas“ skyriuose kolegos aptaria tokias temas, kaip skiepų nauda ir žala. Pasak jų – skiepai nuo gripo yra visai nereikalingi, o jų šalutinis poveikis per daug kenksmingas. Šia tema jie žeria ir daugiau prieštaringų minčių. Taip pat knygos autoriai nagrinėja plastinių operacijų problematiką, abejotinas ligų diagnozes, kalba apie žmonių reprodukcinę sistemą, dietas ir ilgaamžiškumą.

Robert Thomas. Gyvenimas susirgus vėžiu: ir patarimai, kaip nesusirgti. – Vilnius: Litera, 2020.

Šioje knygoje rasite daugiau naudingos informacijos nei metus laiko naršydami internete. Tačiau knyga nėra lengvai skaitoma. Paprastų patarimų apie vėžį pilnas internetas. Norint atskirti faktus nuo gandų skaitytojai argumentų pagalba įsitikins, kad mus supanti aplinka, mūsų mityba ir fizinis kūnas yra nuolat veikiami cheminių ir fizikinių procesų, o juos perprasti prireiks ir proto mankštos.

Knygoje naudingų patarimų ir mokslinių argumentų ras ir šeimos gydytojai, ir onkologai, ir dietologai. Tai pirmasis lietuvių kalba leidžiamas susistemintas vėžio žinynas.

Dauguma žmonių sveikata susirūpina, kai jos netenka. Siūlome nekartoti svetimų klaidų, verčiau skirti laiko įsigilinti, kodėl vienokia mityba atitolina ligas, o greito maisto kultūra ne tik jas priartina, bet ir turi įtakos mūsų vaikų sveikatai. Tegul ši knyga tampa puikia investicija į sveikesnį ir sąmoningesnį gyvenimą.

Užsakyti knygą

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujos knygos ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s