Naujos knygos susirgus onkologine liga

Biblioteka rekomenduoja ——————->

Jane Mchelland. Kaip priversti badauti vėžį …
pačiam nebadaujant. – Kaunas: Vitae litera, 2020.

Šioje knygoje rasite atsakymus į opius klausimus apie papildomojo gydymo metodų taikymą sergant vėžiu. Kokius vaistus, kurių taikymo gydymui patentas baigėsi (off-label drugs), ir papildus reikėtą vartoti? Ar reikėtų išbandyti ketogeninę dietą? Ar reikia badauti? Ar riebalai nepavojingi? Kiek ir kada reikėtų mankštintis? Autorė aiškina, kodėl kiekvienam pacientui būtinas individualizuotas požiūris ir, svarbiausia, parodo, kaip tai padaryti.

Knyga “Kaip priversti badauti vėžį… pačiam nebadaujant“ – įtikinamas pasakojimas apie ryžtingą kovą su liga neturint beveik jokių šansų išgyventi. Jei jūs ar jūsų mylimas žmogus serga vėžiu, būtinai turite perskaityti šią knygą. Net jei jums buvo pasakyta, kad nieko daugiau padaryti negalima.

„Strategija, kurios Džeinė laikėsi, kad pasveiktų, yra viena svarbiausių kovoje su vėžiu. Jos istorija sužadina viltį ir parodo medikų bendruomenei naują galingą gydymo įrankį – ne pagal nustatytas indikacijas taikomų vaistų (repurposed drugs) derinius.“
Travis Christofferson, “Tripping over the Truth“ autorius

Boris Grinblat. Diagnozė – vėžys. Gydytis ar gyventi?. – UAB Drema, 2019.

Knygoje autorius atskleidžia onkologijos gydymo tradiciniais metodais nesėkmių priežastis ir supažindina skaitytoją su alternatyviu požiūriu į vėžio prigimtį, jo atsiradimo priežastis, taip pat su natūraliais jo gydymo būdais, kurių veiksmingumas patikrintas praktiškai.

Ši knyga iš esmės keičia mūsų požiūrį į onkologiją ir griauna vyraujančius stereotipus. Autorius (gydytojas natūropatas ir praktikuojantis alternatyviosios medicinos onkologijos specialistas) joje atskleidžia vėžio tradicinių gydymo metodų nesėkmių priežastis ir pateikia kitokį požiūrį į vėžio kilmę, jo priežastis, taip pat supažindina skaitytoją su natūraliais jo gydymo būdais, kurių veiksmingumas patikrintas praktiškai.
Knyga skirta plačiajai visuomenei, ne tik vėžiu sergantiems ligoniams ar gydytojams onkologams.

Užsakyti knygą

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s