Panevėžio projekcijos. Nemokamos filmų peržiūros, pokalbiai apie kiną ir emocinę savijautą

Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dovanoja miesto gyventojams filmų programą ir kviečia pasikalbėti apie emocinę savijautą karantino laikotarpiu.

Specialioje www.kinofondas.lt kolekcijoje iki sausio 25 dienos Jūsų laukia 4 filmai, kurių herojai gyvenimo grožį atranda smulkmenose, o laimę – rutinoje. Ir nesvarbu, ar ilgiesi mylimojo, ar vairuoji autobusą, ar esi uždarytas namuose, ar sergi nepagydoma liga, vaizduotė ir svajonės padeda pakilti virš pilkos kasdienybės.

Filmus lydės susitikimai ir aptarimai “Zoom” platformoje internete, kuriuos moderuos psichologas, tinklalaidės ,,Dialogas” kūrėjas Vitalijus Gafurovas. Visa informacija apie susitikimus ir jų temas – “Facebook” renginyje https://fb.me/e/1NgmrF7vL .

Užsiregistravus interneto svetainėje www.kinofondas.lt, kolekcijoje ,,Panevėžio projekcijos”, išsirinkite norimus filmus bei aptarimus ir užpildykite anketą: shorturl.at/loOY9. Filmus kviečiame žiūrėti jums patogiu metu, o drauge aptarti – nurodytu laiku internete. Nemokamų peržiūrų skaičius ribotas.

Specialiai šiam projektui atrinkti 4 filmai: „Laimingų Kalėdų, pone Mo!“ (rež. Lim Dae-Hyung), „Vilkų gauja“ (rež. Crystal Moselle), „Paukščių metamorfozė“ (rež. Catarina Vasconcelos) ir „Patersonas“ (rež. Jim Jarmusch), kuriuos žiūrovai galės aptarti kartu su V.Gafurovu. Artumas su kitais žmonėmis, kokios izoliacijos pasekmės, ilgesio įprasminimas ir prisijaukinimas, kaip prakalbinti rutiną – tokias ir panašias temas kuratorius siūlo aptarti susitikimuose.
 Filmų anonsai:
https://www.youtube.com/watch?v=m8pGJBgiiDU&t=33s

https://www.youtube.com/watch?v=OuduUPJwqN8

https://www.youtube.com/watch?v=rDbqcMfUdlI&t=31s

https://www.youtube.com/watch?v=eOvyuDTsIXE&t=18s

Projektą inicijuoja: Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuras

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s