Panevėžyje veiklą atnaujino karščiavimo klinika

Panevėžio miesto poliklinikos patalpose (Nemuno g. 75) savo veiklą atnaujino karščiavimo klinika.

Karščiavimo klinika veikia pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 16 iki 20 val. Jos koordinatore paskirta Nijolė Marčiulionienė, kilus klausimams nurodytomis valandomis kreipkitės tel. (8 45) 500 680.

Vizitui į karščiavimo kliniką registruojami tik šeimos gydytojo siuntimą turintys pacientai. Pajutus viršutinių kvėpavimo takų infekcijoms būdingus simptomus – gerklės skausmą, kosulį, pasunkėjusį kvėpavimą bei didesnę nei 37,8⁰ C temperatūrą, – asmuo visų pirma turi kreiptis į savo šeimos gydytoją nuotolinei konsultacijai. Įvertinęs situaciją, gydytojas nuspręs ar pacientui skiriamas gydymas nuo peršalimo, ar vis tik reikia atlikti išsamesnius tyrimus dėl viršutinių kvėpavimo takų susirgimų. Siuntimas vizitui užpildomas elektroniniu būdu ir suderina paciento vizito laiką su karščiavimo klinika bei informuoja pacientą. Atvykus į karščiavimo kliniką, pirmiausiai bus matuojama temperatūra, atliekamas bendras kraujo, CRB reaktyvinio baltymo bei krūtinės ląstos rentgenografinis tyrimai.

Priklausomai nuo sveikatos būklės ir tyrimų rezultatų, asmuo išleidžiamas į saviizoliaciją namuose arba nukreipiamas į kitas gydymo įstaigas. Jei karščiuojantis pacientas į kliniką negali atvykti nuosavu automobiliu arba būti atvežtas šeimos nario, dėl pervežimo paslaugos darbo dienomis gali kreiptis į Panevėžio miesto savivaldybę tel. 8 673 24558 nuo 8 iki 20 val.

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s