„Skirtingos spalvos“ apie bipolinį sutrikimą su Mariumi Repšiu

„Skirtingos Spalvos“ rengia pokalbį apie bipolinį sutrikimą, kurį galėsite stebėti tiesiogiai per naujienų portalą 15min – sausio 21 d. (ketvirtadienį) 19:00 valandą.

Tai socialinė iniciatyva, kurios pagrindinis tikslas parodyti sergantiesiems bei visuomenei, kad net ir sergant sunkia liga galima įkopti ir į aukščiausią kalno viršūnę. Skirtingos Spalvos kalbina įkvepiančius asmenis, išgirdusius sunkią diagnozę, bet nepraradusius vilties.
Kiekviena liga ar sutrikimas turi savo spalvą. Šį kartą iniciatyvos laidoje dominuos žalia, kuri simbolizuoja apie mums mažai žinomą psichologinę ligą. Energija, laimė, naujų idėjų pliūpsnis po kurio ateina dirglumas, kaltė ir visiška apatija – su tokiomis nuotaikų kaitomis susiduria bipolinį sutrikimą turintys žmonės.
Šį sutrikimą turintis aktorius Marius Repšys, prieš metus išleido grožinės literatūros kūrinį „Heraklis Nr. 4“, kuriame atvirai dalinasi savo patirtimi, kaip mėgino trauktis iš gyvenimo ir gydėsi psichiatrijos ligoninėje. Pokalbio metu aktorius pasakos apie gyvenimą su bipoliniu sutrikimu, ligos sunkumus, jos pradžią bei gyvenimą tarp euforijos ir depresijos.
Laidoje taip pat dalyvaus Depresijos gydymo centro psichologė Aušra Mockuvienė, kuri analizuos savižudybės prevencijos klausimus.
Laidos vedėjas „Skirtingos Spalvos“ iniciatorius Dalius Stankevičius. Jaukų vakarą vainikuos Eglės Jurgaitytės akustinis koncertas.

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s