Rugsėjo 16–22 dienomis – Europos judumo savaitės renginiai

Kasmet rugsėjo 16–22 d. pasaulis primena apie gamtą ir aplinką tausojančio judėjimo svarbą. Šių metų tema „Saugus ir sveikas tvariai judėdamas“.

Ši tema pasirinkta paminint sunkumus, kuriuos Europa, kaip ir visas pasaulis, patyrė per COVID-19 pandemiją. Ši beprecedentė sveikatos krizė Europai suteikia ir galimybių.

PROGRAMA

16 d. 18 val. Kultūros ir poilsio parke Sveikatingumo trasoje – šiaurietiško ėjimo užsiėmimas. Išsamesnė informacija teikiama tel. 8 671 42 782.

19 d. 11 val. – žygis dviračiais Europos judumo savaitei paminėti. Dviračiais bus važiuojama nuo „Cido“ arenos dviračių takais pro Taikos al., Senvagę, Vilniaus, J. Biliūno g., palei „Ekrano“ marias ir grįžtama Vilniaus g. iki Laisvės a. Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 45) 501 319. 

21 d. 18 val. Kultūros ir poilsio parke Sveikatingumo trasoje – šiaurietiško ėjimo užsiėmimas.

22 d. „Diena be automobilio“: kviečiame visus panevėžiečius palikti savo transporto priemones namie ir į darbą, mokslus ateiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu ar viešuoju transportu, kita aplinką tausojančia priemone. Šią dieną miesto viešasis transportas visus keleivius veš nemokamai.

22 d. 17.30 val. Kultūros ir poilsio parke – bėgimas-ėjimas „Už blaivų ir aktyvų Panevėžį“. Ėjimas-bėgimas vyks 3 km trasa. Taip pat veiks „Sveikatos palapinė“, kurioje bus teikiama informacija apie alkoholio žalą sveikatai, dalyviai galės išbandyti ir įvertinti savo koordinaciją erdvėje su girtumą imituojančiais akiniais. Išsamesnė informacija teikiama tel. 8 671 42 782.

22 d. 18 val. žygis dviračiais „Ekranas“ kitu kampu. Dviračiais bus važiuojama nuo Pajuostės plento (Panevėžio r.) dviračių taku palei „Ekrano“ tvenkinį iki buvusios gamyklos „Ekranas“, kurios teritorijoje bus apžiūrima paroda „Dabarties Ekranas“.

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Datos, Naujienos, Renginiai ir pažymėtas .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s