Jau galite skaityti bibliotekose!

Prisiminimų beieškant: terapiniai skaitiniai demencija sergantiems: metodinė priemonė/ [sudarė Bronius Maskuliūnas]. – Šiauliai: Šiaulių apskrities povilo Višinskio biblioreka, 2021.

Leidinys „Prisiminimų beieškant“ – metodinė priemonė, bibliotekininkui, slaugytojui, demencija sergančio žmogaus artimajam ar kitam skaitančiajam asmeniui padėsianti organizuoti garsinių skaitymų paslaugą.  Šia paslauga siekiama mažinti vienatvės jausmą, gerinti atmintį.

Užsakyti knygą

Algirdas Amšiejus. Bičių metai. – Vilnius: Alma littera, 2021.

Knyga „Bičių metai“ skirta nuo mieste bites veisiančių hipsterių iki solidesnio amžiaus A Amšiejaus gerbėjų.

„Noriu, kad perskaitę šią knygą susimąstytumėte, kaip pasaulyje viskas susiję augalai, bitės ir žmonės“, – sako A. Amšiejus verdamas duris į stebuklingą bičių pasaulį.

Net neturinčiam nė menkiausio supratimo apie bitininkystę patį stipriausią bičių dūzgesį permušančiu balsu populiariai ir kaustančiai kalbantis legendinis bitininkas A. Amšiejus praskleis paslapties šydą.

Užsakyti knygą

Jurgis Brėdikis. Kelionė. – Vilnius: Santara, 2022.

Skaitytojai, kuriems žinomos „Santaroje“ išleistos Jurgio Brėdikio knygos Gyvenimas klinikoje, Likimas leido (1 ir 2 knygos), Ne Dievai (1 ir 2 knygos), Ties riba (lietuvių ir rusų k.), Kitokiu žvilgsniu (1 ir 2 knygos), Pažinimo genas ( su prof. Danielium Serapinu), perskaitę KELIONĘ tikrai pritars, kad tai rimtų apmąstymų, skausmingų išgyvenimų bei nuolatinių ieškojimų akademiko ir talentingo literato ankstesnių darbų solidus sąvadas.

Jo apmąstymai apie kardiologiją ir kordiologiją, apie energinę mediciną ir biolaukų auras, apie lazerius ir elektrostimuliatorius tik dar labiau patvirtina jo horizontų platybes.

Užsakyti knygą

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Naujos knygos ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s