Kviečia gerumo akcija „Spalvotas pavasaris“

Pernai miesto bendruomenė nustebino atjauta, neįtikėtinai gausiai atsiliepusi į Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos kvietimą prisidėti prie respublikinės socialinės gerumo akcijos „Spalvotas pavasaris“.

Šiemet 9-tąjį kartą vykdoma akcija „Spalvotas pavasaris“ yra skirta ne tik su onkologinėmis ligomis kovojantiems vaikams, paaugliams, bet ir suaugusiems. Tad raginame visus mokančius megzti, nerti, siūti, velti dovanoti savo rankų darbo kepuraites (skareles, šalikėlius) bei riešines šios ligos užkluptiems žmonėms.

Jūsų rankdarbiai turėtų būti iš natūralaus pluošto (medvilnė, linas, švelni vilna). Šiemet ypatingai laukiamos ramesnių, neryškių spalvų, siūtos iš plono trikotažo kepuraitės paaugliams ir suaugusiems bei riešinės.

Jei nemokate megzti ar siūti, ne bėda. Galite nupirkti ir paaukoti siūlų, o akcijos organizatoriai suras mezgėją, kuri numegs riešines ar kepurytę.

Savo darbelius iki balandžio 27 d. galite atnešti į artimiausią biblioteką: Viešąją (Kniaudiškių g. 34), „Žiburėlio“ (Parko g. 49), Šiaurinės (Pušaloto g. 55), „Šaltinėlio“ (Vasario 16-osios g. 10), Parko (Parko g. 37), Smėlynės (Smėlynės g. 49), „Židinio“ (Nemuno g. 76) ir vaikų literatūros skyrių „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38).
Kilus klausimams skambinkite telefonu (8-45) 430696.

Nebūkime abejingi, pradžiuginkime ir sušildykime tuos, kuriems to labiausiai reikia!

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s