Spalis – supratimo apie krūties vėžį mėnuo

Krūtų sveikatos dieną įvairiomis akcijomis ir renginiais siekiama priminti visuomenei apie krūtų ligų aktualumą bei prevencijos svarbą. Siekiant sumažinti tikimybę susirgti įvairiomis ligomis, tarp jų ir krūties ligomis, bei jaustis geriau, sveikatos specialistai nuolat primena, kad kasdieniniame gyvenime reikia vadovautis sveiko gyvenimo principai. Tradiciškai Panevėžyje šią dieną paminėsime „Rožinio kaspino“ žygiu.

Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras  kartu su partneriais kviečia spalio 19 d. (trečiadienį) 17.30 val. “Rožinio kaspino“ žygis, Kultūros ir poilsio parke (startas ir finišas Panevėžio arenos automobilių stovėjimo aikštelėje, prie teniso kortų). Žygiuosime apie 5 km pėsčiomis ir / ar su šiaurietiškomis lazdomis (lazdas suteiks partneris). Žygio akcentas – rožinis. Dalyviams – organizatoriaus ir partnerių atminimo dovanėlės. Informacija teikiama tel.: 8 45 46 75 06, 8 614 80059.

Taip pat Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės biuras kviečia nemokamai atlikti krūtų echoskopinį tyrimą, pasikonsultuoti su specialistais:

Advertisement

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Datos, Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s