Naujienos

Sandrija Čapkauskienė. Sveikata lėkštėje. – Kaunas: „Terra Publica“, 2021.

Knygoje dr. S. Čapkauskienė paneigia kai kuriuos įsisenėjusius mitybos mitus, supažindina su naujausia, moksliškai pagrįsta informacija apie valgymą, užkandžiavimą ir dabar taip populiarų protarpinį badavimą. Taip pat aptaria maisto produktus, kuriuos kiekvienam vertėtų įsitraukti į mitybą dėl jų maistinės vertės ir naudos sveikatai.

Užsakyti knygą

Jan Becker. Tu gali viską, jei to nori: savihipnozės menas. – Vilnius: Eugrimas, 2021.

Skaitydami šią knygą sužinosite:- kas yra savihipnozė;- kaip save užhipnotizuoti per kelias sekundes ir kas mums iš to;- kaip pasąmonė nusprendžia už mus ir kodėl verta perimti vairą į savo rankas;- kas yra įtaigieji teiginiai ir kaip jais pasinaudoti;- kaip savihipnozės pagalba įgyti daugiau pasitikėjimo, atsikratyti žalingų įpročių, pažadinti savyje savigydos procesus, įveikti nemigą, baimes ir kita.

Jums padės ne tik teorinės žinios, bet ir praktinės – knygoje gausu savihipnozės pratimų, kuriuos galima išbandyti iš karto. 

Užsakyti knygą

Žydrūnas Sadauskas. Veidoskaita: praktinis vadovas. – Kaunas, 2020.

Pagrindiniai knygos “Veidoskaita. Praktinis vadovas“ tikslai yra du: pirmasis ir tikriausiai svarbiausias – padėti tau atrasti save ir savo vietą šiame pasaulyje, antrasis – padėti geriau suprasti kitus. Ši knyga tau padės suvokti, kad visi žmonės yra skirtingi, ir kiekvieną iš mūsų motyvuoja skirtingi dalykai. Gamtoje (kalbu apie gyvūnus) viskas labiau standartizuota. Gyvūnų pasaulyje stipriausias patinas beveik visada yra grupės vadas – jis vadinamas „alfa patinu“. Tarp žmonių vyrauja kur kas didesnė įvairovė, tačiau būtent ji ir yra geras būdas atskirti mus vieną nuo kito.

Užsakyti knygą

sveikabiblioteka

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklaraštis
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Naujos knygos ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s